XXVII Niedziela zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele. W jego programie relacja p. Ireny prezes Apostolstwa Modlitwy z wizyty na Madagaskarze.
2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00.
3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00; natomiast na Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
4. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo Św. Faustyny Kowalskiej. Prośby i podziękowania możemy składać na kartach, wyłożonych na stoliku z prasą katolicką lub wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami świętej Apostołki Bożego Miłosierdzia.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach Św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. rano i od godz. 17.00 do 19.00.
6. Duszpasterstwo Akademickie JODA wznawia działalność i zaprasza młodych szukających CZEGOŚ WIĘCEJ. Cotygodniowe spotkania – niedziele (Msza i herbata), wtorki (Msza i formacja), czwartki (adoracja i dzielenie). Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń na Facebooku, stronie internetowej i gablocie Duszpasterstwa. Chętnych i utalentowanych zapraszamy do scholii, animującej śpiew na niedzielnej Mszy akademickiej o godz. 19.00.
7. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się we wtorek, 4 października, po różańcu dla dzieci.
8. Msza św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodzicówodbędzie się w niedzielę, 9 października, o godz. 16 w dolnym kościele.
9. Kurs przedmałżeński prowadzony przy naszej parafii, rozpocznie się w sobotę, 19 listopada, o godz. 9.30. Kurs obejmuje 4 sobotnie spotkania w godz.9.30-12.30 (19, 26 listopada i 3, 10 grudnia). Zapisy u O. Bartosza Kornatowskiego SJ.