XXVIII Niedziela zwykła

  1. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00; natomiast na Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  2. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w dziś o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w sobotę, 15 września, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Jubileusz 70-lecia życia zakonnego o. Władysława Figiela SJ świętować będziemy w przyszłą niedzielę, 16 października, na Mszy Św. o godz. 12.30.
  5. Kolejny dzień Papieski przeżywać będziemy w niedzielę, 16 października. Tego dnia zbierane będą ofiary na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w przyszłą niedzielę, 16 października, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin, o pokój na Ukrainie i bezpieczeństwo granic naszej Ojczyzny. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
  7. Duszpasterstwo Akademickie JODA wznawia działalność i zaprasza młodych szukających CZEGOŚ WIĘCEJ. Cotygodniowe spotkania – niedziele (Msza i herbata), wtorki (Msza i formacja), czwartki (adoracja i dzielenie). Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń na Facebooku, stronie internetowej i gablocie Duszpasterstwa. Chętnych i utalentowanych zapraszamy do scholi, animującej śpiew na niedzielnej Mszy akademickiej o godz. 19.00.
  8. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się we wtorek, 18 października, o godzinie 19.00 w kancelarii parafialnej. Na pierwsze spotkanie kandydaci przynoszą „Akt Chrztu Świętego” z parafii, w której zostali ochrzczeni. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przed świętami Bożego Narodzenia. Obecność kandydatów na każdym spotkaniu obowiązkowa.
  9. Kurs przedmałżeński prowadzony przy naszej parafii, rozpocznie się w sobotę, 19 listopada, o godz. 9.30. Kurs obejmuje 4 sobotnie spotkania w godz.9.30-12.30 (19, 26 listopada i 3, 10 grudnia). Zapisy u O. Bartosza Kornatowskiego SJ.