XXX Niedziela Zwykła

1. Na Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy w październiku od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00; natomiast na Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
2. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominkowe. Kartki pieczętowane datą będą czytane w oznaczonym dniu. Kartki bez daty będą czytane według przypadającej kolejności. Kartki koloru zielonego są przeznaczone na wypominki roczne. Wypominki i wypominki roczne wraz z ofiarami przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
3. Na medytację biblijną zaprasza wspólnota WŻCh w dolnym kościele w środę, 26 października o godz. 19.
4. Zapraszamy do udziału w procesji ze świętymi w poniedziałek, 31 października br. Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, spod pomnika św. Jana Pawła II, do Katedry. Zakończeniem procesji będzie Msza Święta w Katedrze o godz. 21.00. Zbiórka przed naszym kościołem o godz.19.30.
5. Duszpasterstwo Akademickie JODA zaprasza na cotygodniowe spotkania: niedziele Msza Św. i herbata, wtorkiMsza i formacja, czwartki adoracja i dzielenie. Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń na Facebooku, stronie internetowej i gablocie Duszpasterstwa.
6. Kurs przedmałżeński prowadzony przy naszej parafii, rozpocznie się 19 listopada o godz. 9.30. Obejmuje 4 sobotnie spotkania w godz. 9.30-12.30. Zapisy u O. Bartosza Kornatowskiego SJ.
7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela. Wyłożony jest na stoliku naprzeciwkoołtarza Matki Bożej.