XXXII Niedziela zwykła

  1. Witamy w naszej parafii nowego organistę – p. Jakuba Lebiodę, który będzie grać na niedzielnych Mszach Św.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie Apostolstwa Modlitwy w dolnym kościele o godz. 17.15.
  3. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy szczególnie małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00.
  4. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku z prasą. Kartki pieczętowane datą będą czytane w oznaczonym dniu. Kartki bez daty będą czytane według przypadającej kolejności. Kartki koloru zielonego są przeznaczone na wypominki roczne. Wypominki i wypominki roczne wraz z ofiarami przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  5. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele o godz. 12.10.
  6. W najbliższy piątek obchodzimy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00. Z racji święta narodowego udziela się wszystkim naszym parafianom dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
  7. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w dolnym kościele, w niedzielę, 13 listopada, o godz. 16.
  8. Jubileusz 20-lecia istnienia szczecińskiego Oddziału Stowarzyszenia Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli świętować będziemy w przyszłą niedzielę, 13 listopada, podczas Mszy Św. o godz. 17.00. Liturgii będzie przewodniczył ks. Bp Henryk Wejman. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza czcicieli św. Andrzeja Boboli.
  9. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela, który wyłożony jest na stoliku z prasą.