XXXIII Niedziela zwykła

  1. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku z prasą. Kartki pieczętowane datą są czytane w oznaczonym dniu. Kartki bez daty są czytane według przypadającej kolejności. Kartki koloru zielonego są przeznaczone na wypominki roczne. Wypominki i wypominki roczne wraz z ofiarami przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  2. W związku z obchodzonym dziś VI Światowym Dniem Ubogich zapraszamy do zabrania ze sobą Torby charytatywnej, którą po wypełnieniu produktami spożywczymi i chemicznymi, można podarować osobie potrzebującej z sąsiedztwa lub dostarczyć do zakrystii. Ich dystrybucją zajmie się parafialny oddział Caritas.
  3. We wtorek, 15 listopada, o godz. 19.00 rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Spotkanie dla wszystkich zaangażowanych w Jerycho Różańcowe odbędzie się w świetlicy w poniedziałek o godz. 17.00. Zapraszamy także nowe osoby pragnące włączyć się w tę inicjatywę modlitewną.
  4. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w środę, 16 listopada, o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 na Mszę Św. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą lub korzystając z formularza na stronie internetowej parafii. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
  5. Wspólnota Dom Baranka zaprasza wszystkich, zwłaszcza młodych, na Word of God – modlitwa i słowo o. Remigiusza do Sali O. Wasilewskiego 17 listopada o godz. 18.00.
  6. Za tydzień, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – święto patronalne Apostolstwa Modlitwy. Zapraszamy członków i sympatyków na uroczystą Mszę Św. o godz. 8.00.
  7. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele o godz. 12.10.
  8. W zeszłotygodniowej kweście misyjnej, którą przeprowadziły ss. Pallotynki zebrano 7.650 zł. Serdecznie dziękujemy za hojność.
  9. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela, który wyłożony jest na stoliku z prasą.