XXXIV Niedziela Zwykła uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele o godz. 12.10.
2. 14 listopada w Gdyni, w wieku 90 lat zmarł o. Zygmunt Kurowski SJ, który przez wiele lat posługiwał w naszej parafii. W intencji zmarłego o. Zygmunta zostanie odprawiona Msza św. we wtorek, 22 listopada, o godz. 18.00.
3. W ramach diecezjalnej akcji Adoracja i post w intencji powołań w naszym Sanktuarium będziemy się modlić w tej intencji przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Św. w czwartek 24 listopada, od godz. 18 do 20. Zachęcamy do podjęcia osobistej modlitwy i wyrzeczeń.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Msze Św. roratnie będą odprawiane codziennie o godz. 6.15 (po sobotnich roratach wspólne śniadanie w Sali O. Wasilewskiego). Roraty dla dzieci (od poniedziałku do piątku) o godz. 17.00. Na roraty przynosimy lampiony, które są znakiem naszej gotowości w oczekiwaniu na przyjście Chrystusa.
5. W ołtarzu głównym został zamontowany ozdobny napis informujący o obecności w nim relikwii patrona naszego Sanktuarium. Dziękujemy Stowarzyszeniu Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli za jego sfinansowanie.
6. Można zaopatrzyć się jeszcze w torby charytatywne, które po wypełnieniu produktami spożywczymi lub chemicznymi można będzie podarować osobie potrzebującej lub dostarczyć do zakrystii. Ich dystrybucją zajmie się parafialny Caritas.
7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela, który wyłożony jest na stoliku z prasą.