II Niedziela zwykła

  1. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w górnym kościele dziś o godz. 15.00.
  2. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się dziś o godz. 19.00.
  3. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w poniedziałek, 16 stycznia, o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 na Mszę Św. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą lub korzystając z formularza na stronie internetowej parafii. Po Mszy Św. spotkanie opłatkowe członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
  4. Zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną Zbieramy plastikowe nakrętki, z których dochód przeznaczony jest na drogą rehabilitację dwóch dziewczynek: Wiktorii i Emilki. Nakrętki można dostarczać do zakrystii lub do domu zakonnego. Jednocześnie zachęcamy do dostarczania zużytych baterii, które są przeznaczone do recyklingu.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika Niedziela, który znajduje się na stoliku z prasą.
  6. W tym tygodniu na Mszę Św. „kolędową” o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
  • W poniedziałek, 16 stycznia, mieszkańców ul. Kordeckiego, ul. Ku Słońcu i ul. Szwoleżerów;
  • We wtorek, 17 stycznia, mieszkańców ul. Strzeleckiej;
  • W środę, 18 stycznia, mieszkańców ul. Pułaskiego, ul. Bema, ul. Wilków Morskich i ul. Księcia Witolda;
  • W czwartek, 19 stycznia, mieszkańców ul. Legionów Dąbrowskiego i ul. Przecznica.