IV niedziela zwykła

1. W czwartek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic odbędzie się podczas wszystkich Mszy Świętych. Do skarbony stojącej na środku kościoła można złożyć ofiarę na potrzeby klasztorów klauzurowych. Tego dnia Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane oraz wszystkich wiernych na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej p. w. św. Jakuba Apostoła, o godz. 16.00. Eucharystię poprzedzi czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 15.00. Jest to jednocześnie I czwartek miesiąca: Msza Św. o godz. 18.00 rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia i odprawiona zostanie w intencjach polecanych za wstawiennictwem Św. Faustyny Kowalskiej.
2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po Mszach Św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza Św. w intencji LSO oraz ich rodzin o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. rano i od godz. 17.00 do 19.00.
3. W pierwszą sobotę miesiąca oddamy się Niepokalanemu Sercu Maryi podczas Mszy Św. i nabożeństwa o godz. 8.00.
4. Przypominamy, że intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po Mszach Św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
5. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika Niedziela, który znajduje się na stoliku z prasą.