Archiwum informacji

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI – 16 STYCZNIA 2023 R

ZAPRASZAMY 16 STYCZNIA 2023 R. NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

  • godz. 17.30 – NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.
  • godz. 18.00 – MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY, OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA, ARCHIDIECEZJI, POLSKICH RODZIN ORAZ O POKÓJ NA UKRAINIE.

Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną, wchodząc na stronę internetową parafii: [email protected]

Po Mszy Św. spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Oddziału SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.

Czytaj dalej »

Msze Święte za śp. Papieża Benedykta XVI

Zgodnie z decyzją ks. abpa Andrzeja Dzięgi, w naszym sanktuarium zostaną odprawione Msze Święte:

  • w poniedziałek, 2 stycznia o godz. 18.00, za zmarłego Papieża Benedykta XVI, z dziękczynieniem Bogu za Dar całego Jego Kapłańskiego i Biskupiego posługiwania.
  • we wtorek, 3 stycznia, o godz. 18.00, za zmarłego Papieża Benedykta XVI i o zachowanie w ludzkich sercach i w całym Kościele błogosławionych owoców Jego pontyfikatu i całej Jego posługi w Urzędzie Wiary Piotrowej.
  • w środę, 4 stycznia, o godz. 17.00, w przeddzień pogrzebu, zostanie odprawiona Msza Święta z formularza o …

Czytaj dalej »

1. Popołudniowa adoracja Najświętszego Sakramentu jest przeniesiona na niedzielę, 8 stycznia. 2. Małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym,zapraszamy na Mszę Św. w poniedziałek, 2 stycznia, o godz. 18.00. 3. We wtorek, 3 stycznia, w naszym zakonie przeżywamy Uroczystość Najświętszego Imienia Jezus, Święto Tytularne Towarzystwa Jezusowego. 4. Msza Św. specjalnie dla kobiet będzie odprawiona w dolnym kościele w środę, 4 stycznia,o godz. 19.00. Po Mszy Św. adoracja. Wydarzenie współorganizuje Fundacja Donum Vitae. 5. W I czwartek miesiąca, 5 stycznia, na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę … Czytaj dalej »

  1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła. Opłatki są także dostępne w kancelarii parafialnej i zakrystii. Również w przedsionku kościoła SKKAB rozprowadza kalendarze na przyszły rok.
  3. W Wigilię dodatkowy dyżur spowiedzi będzie w godz. od 9.00 do 12.00, nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00. Pasterki zostaną odprawione o godz. 22.00 i 24.00. W Boże Narodzenie, 25 …

Czytaj dalej »

1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. 2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła dzisiaj i w następną niedzielę. W kościele wystawiony jest kosz na produkty żywnościoweprzeznaczone dla potrzebujących parafian. Opłatki dostępne są także w zakrystii i kancelarii parafialnej. 3. Dzisiaj odbywa się w przedsionku kościoła festyn bożonarodzeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na kosztowną rehabilitację Emilki i Wiktorii. Jest również możliwość nabycia kalendarzy … Czytaj dalej »