Archiwum informacji

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI - 16 WRZEŚNIA 2022

16 WRZEŚNIA 2022 R.

  • godz. 17.30 – NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.
  • godz. 18.00 – MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY, OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA, ARCHIDIECEZJI, POLSKICH RODZIN ORAZ POKOJU NA UKRAINIE I NA CAŁYM ŚWIECIE.

Prośby i podziękowania do
św. Andrzeja Boboli można składać
na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną,
wchodząc na stronę internetową parafii:
[email protected]

Po Mszy Świętej spotkanie członków
i sympatyków Oddziału SKKAB-u
w Sali. O. Wasilewskiego.

Oddział Stowarzyszenia Krzewienia …

Czytaj dalej »

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00. Będziemy modlić się o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. Modlitwa ta związana …

Czytaj dalej »

Drodzy Parafianie!

Dobiega końca czas mojej siedmioletniej posługi jako proboszcza w tej parafii. Ojciec Prowincjał wyznacza mi nowe zadania. Pragnę najpierw uwielbić Boga, za to, że, pozwolił mi przez 8 lat lat przeżywać swoje życie realizując powołanie kapłańskie i zakonne pośród Was. Świadomy własnych słabości i ludzkich ograniczeń jestem pewien, że tylko mocą Chrystusowej łaski mogę podejmować odpowiedzialność za zbawienie tych, do których jestem posłany. Dziś dziękuję Bogu za Was, za Waszą wiarę, za to, że posługując wśród Was nie miałem poczucia osamotnienia, bo zawsze mogłem liczyć na Waszą pomoc i …

Czytaj dalej »

  1. Przez całe wakacje, Msze Św. w niedziele będą odpra­wiane tylko w górnym kościele, a w dni powszednie o godz.: 7.00, 8.00 i 18.00.
  2. Do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i w piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.
  3. W piątek, 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Czę­stochowskiej. Pamiętajmy, aby w tym dniu szczególnie dziękować Bogu za dar tej najlepszej z Matek. Msze Św. w na­szym kościele będą o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  4. Okres wakacji, to czas zmian i nowych zadań. W na­szej wspólnocie …

Czytaj dalej »

  1. Jutro (15 sierpnia), Uroczystość Wniebowzięcia Naj­świętszej Maryi Panny. Msze Św. według porządku niedziel­nego (w górnym kościele). Bukiety ziół, kwiatów i warzyw, pobłogosławimy podczas wszystkich Mszy Św. Również jutro, godz. 19.00, w dolnym kościele, rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek, 16 sierpnia, comiesięczne nabożeństwo ku czci Św. Andrzeja Boboli rozpocznie się o godzinie 17.30. Następnie o godzinie 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Po Mszy Św. oddanie czci relikwiom naszego Patrona. Prośby i …

Czytaj dalej »