Archiwum informacji

 1. Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła przypada w poniedziałek, 13 maja. Porządek Mszy Św. powszedni.
 2. Msza Św. dla kobiet w dolnym kościele w poniedziałek o godz. 19.00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski i naszego Sanktuarium przypada w najbliższy czwartek, 16 maja. Główna Msza Św. odpustowa, poprzedzona nabożeństwem o godz. 17.30, zostanie odprawiona o godz. 18.00. Przewodniczył jej będzie o. Krzysztof Frąckiewicz – proboszcz parafii św. Dominika w Szczecinie. Na zakończenie Mszy Św. procesja z relikwiami św. Andrzeja Boboli wokół kościoła. …

Czytaj dalej »

ODPUST PARAFIALNY - NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 16 V 2024

ODPUST PARAFIALNY 16 MAJA 2024 R. 4. ROCZNICA USTANOWIENIA SANKTUARIUM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

 • godz. 17.30 – NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.
 • godz. 18.00 – MSZA ŚW. ODPUSTOWA W INTENCJI OJCZYZNY, OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA, ARCHIDIECEZJI, POLSKICH RODZIN ORAZ O POKÓJ NA UKRAINIE.

PO PROCESJI ODBĘDZIE SIĘ WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE W OGRODACH JEZUICKICH.

Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli
można składać na kartkach
lub wysyłając drogą elektroniczną, wchodząc
na stronę internetową parafii: [email protected]

Za nawiedzenie w tym dniu
sanktuarium można zyskać odpust
Czytaj dalej »

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy.
 2. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 3. Uroczystość św. Stanisława Biskupa przypada w środę, 8 maja. W naszym Sanktuariom porządek Mszy Św. powszedni.
 4. Msza Św. z okazji rocznicy I Komunii Św. dzieci, które przystępowały do niej w zeszłym roku, odbędzie się 2 czerwca o godz. 11.00. Na krótkie spotkanie organizacyjne …

Czytaj dalej »

 1. Nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 2. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej.
 3. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, przypada w najbliższy piątek. Porządek Mszy Św. niedzielny tylko w górnym kościele. W intencji Ojczyzny modlić się będziemy podczas Mszy Św. o godz. 17.00. Z racji uroczystości tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
 4. W I sobotę …

Czytaj dalej »

 1. Dziś przypada 35. rocznica śmierci o. Mieczysława Wasilewskiego. Zapraszamy na wspólny spacer na cmentarz i modlitwę przy grobowcu jezuitów. Zbiórka przy kościele o godz. 18.00.
 2. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców dziś o godz. 15.00.
 3. Rozpoczynamy dziś Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie. Pamiętajmy o tej intencji także w naszych modlitwach. W naszym dekanacie Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji z obecnością kleryków i przełożonych naszego seminarium odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.00 w Katedrze. Po modlitwie krótkie spotkanie o tematyce powołaniowej.

Czytaj dalej »