Archiwum informacji

 1. Dziś zapraszamy na spotkanie wszystkich zaangażowanych w Domowe Kręgi biblijne oraz zainteresowanych tą formą formacji duchowej na spotkanie o godz. 19.00 w Sali O. Wasilewskiego.
 2. Od wtorku, 1 października, zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 3. W I czwartek miesiąca, 3 października, na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie osób, które zapisały się na pielgrzymkę w dniach od 27 do 29 września. Spotkanie odbędzie się w Sali O. Wasilewskiego.
 2. W sobotę, 28 września, o godz. 15.00, w ramach Między­na­ro­do­­wej Akcji Koronka do Boże­go Miłosierdzia na ulicach miast świata, na wielu skrzyżowaniach Szczecina będzie miała miejsce modlitwa o zacho­wanie i roz­wój wiary w Ojczyźnie na­szej i na całym świecie. Koronka do Miło­sierdzia Bo­że­go będzie odmawiana również niedaleko naszego ko­ścioła, przy skrzy­żowa­niu ulic Jagiellońskiej i Bohaterów Warszawy. Serdecz­nie zapra­szamy.
 3. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania do …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
 2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii Św., odbędzie się w poniedziałek, 16 września, o godz. 17.00 w dolnym kościele.
 3. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w poniedziałek,16 września. o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby
  i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na …

Czytaj dalej »

 1. Msza Św. z poświęceniem tornistrów, zeszytów i przyborów szkolnych będzie celebro­wana dzisiaj o godz. 11.00 w górnym kościele i o godz. 11.30 w dolnym kościele.
 2. Serdecznie zapraszamy katechetów naszej parafii na spotkanie w poniedziałek, 9 września, o godz. 17.00. Rozpoczynamy Mszą Św. w kaplicy domowej.
 3. Trwa nowenna do Krzyża Świętego, przed świętem Podwyższenia Krzyża Świętego, podczas Mszy Św. o godz. 18.00.
 4. W sobotę,14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 14.00 dzwony zaproszą nas do kościoła na adorację krzyża i drogę krzyżową, którą zakończymy odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Od dzisiejszej niedzieli powracamy do normalnego porządku Mszy Św. w dolnym i górnym kościele.
 3. Kancelaria parafialna od tego tygodnia jest czynna we wtorki, środy i piątki, w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.
 4. Msza Św. rozpoczynająca nowy rok …

Czytaj dalej »