Archiwum informacji

 1. Jak każdego roku podczas ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci z naszej parafii i osiedla. Półkolonie odbywać się będą w dniach od 10 do 14 lutego (poniedziałek – piątek) od godz. 9.00 do 15.00. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii.
 2. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 lutego, oddamy się Niepokalanemu Sercu Maryi pod­czas Mszy św. i nabożeństwa o godz. 8.00.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na zorganizowanie półkolonii dla dzieci.
 4. W niedzielę, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień …

Czytaj dalej »

1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego śpiewania kolęd przy żłóbku
2. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. „Bóg zapłać”, za złożone na ten cel ofiary.
3. Jak każdego roku podczas ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci z naszej parafii i osiedla. Półkolonie odbywać się będą w dniach od 10 do 14 lutego (poniedziałek – piątek) od godz. 9.00 do 15.00. Zapisy w zakrystii.
4. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy zaprasza na wyjazd – Pielgrzymkę na Uroczystość …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dla ich rodziców. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami i dziećmi.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem Różańcowym, rozpocznie się w środę, 15 stycznia, o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 4. W czwartek, 16 stycznia, comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakra­mentu, która rozpocznie się po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Je­zusa z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy.
 2. Jutro, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie świę­tem Trzech Króli. To bardzo ważna uroczy­stość w okresie Bożego Naro­dzenia. Jezus bowiem objawia się już nie tylko członkom narodu wybranego, ale wszystkim ludziom, których reprezentują mędrcy przybywający ze Wschodu. Msze Św. tak jak w każdą niedzielę …

Czytaj dalej »

 1. Dziś – niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego, a zarazem święto Świętej Ro­dziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
 2. We wtorek ostatni dzień roku 2019. Msza Św. dzięk­czynna na zakończenie starego roku o godz. 18.00. Po tej Mszy Św. odśpie­wamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2019 oraz dziękczynne „Ciebie, Boga, wysławiamy” za otrzy­mane w tym czasie łaski. Będziemy też prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku.
 3. W środę, rozpoczynamy nowy rok kalendarzowy 2020, oddając cześć Świętej Bożej Rodzi­cielce Maryi. Prosimy o pokój na świecie w związku z przypadającym Światowym Dniem …

Czytaj dalej »