Ogłoszenia parafialne

1. Marsz dla Życia wyruszy z Jasnych Błoni dziś o godz. 15.00. Zbiórka na wspólne wyjście spod naszego Sanktuarium o godz. 14.30. 2. Na Okres Wielkanocny wprowadziliśmy dodatkową Mszę Św. w dni powszednie o godz. 12.00. Ze spowiedzi można skorzystać tylko przed Mszą Św. od godz. 11.45. 3. Uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski, obchodzimy w poniedziałek, 24 kwietnia. 4. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na nabożeństwo Drogi Światła i przeżycie radości paschalnej we wtorek, 25 kwietnia, po Mszy Św. wieczornej. 5. Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie w dolnym … Czytaj dalej »

1. W związku z Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwo do dolnego kościoła dziś o godz. 15.00. Ofiary na pomoc potrzebującym, będące wyrazem naszego miłosierdzia, można składać do skarbony z tyłu kościoła. 2. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców dziś o godz. 15.00. 3. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy dziś o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 na Mszę Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali o. Wasilewskiego. 4. 85. … Czytaj dalej »

1. Kosz na skarbonki z jałmużną wielkopostną znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej. 2. Zapisy do warty adoracyjnej przy Grobie Pańskim prowadzone są w przedsionku. 3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i wsparcie kiermaszu wielkanocnego na rehabilitację Wiktorii i Emilki. Zebraliśmy 4.050 zł. Natomiast podczas kwesty na rzecz Hospicjum Św. Jana Ewangelisty zebraliśmy 3.145 zł. 4. Spowiedź w Wielkim Tygodniu:

  • od poniedziałku do środy na wszystkich Mszach Św.;
  • w Wielki Czwartek od 13.30 do 15.30 i po wieczornej liturgii do godz. 22.00;
  • w Wielki Piątek od 7.00 do 15.30 i …

Czytaj dalej »

1. Świece na stół wielkanocny i kartki świąteczne Caritas, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym z naszej parafii, są do nabycia w kruchcie kościoła. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony znajdującej się w kościele. Z tyłu kościoła wyłożone są także papierowe torby, które można wypełniać niepsującymi sięproduktami spożywczymi oraz chemicznymi i przynosić pod ołtarz Matki Bożej. 2. Dziś przy naszym Sanktuarium odbywa się kwesta na rzecz Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, którą przeprowadzają wolontariusze Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek po Mszy … Czytaj dalej »

1. W Wielkim Poście nabożeństwa drogi krzyżowej odprawiane są w piątki po Mszy Św.o godz. 8.00 i 18.00 oraz dla dzieci o godz. 17.00. Natomiast Gorzkie Żale z krótką medytacją nad męką i śmiercią Chrystusa w niedziele o godz. 18.00. Droga Krzyżowa ulicami parafii planowana jest na 31 marca. 2. Świece na stół wielkanocny i kartki świąteczne Caritas, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym z naszej parafii, są do nabycia w kruchcie kościoła. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony znajdującej się w kościele. Z tyłu kościoła wyłożone są także papierowe … Czytaj dalej »