Ogłoszenia parafialne

 1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adorację Najświętszego Sakramentu roz­pocz­niemy bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św., w niedzielę, 2 grudnia, o godz. 16.00 do dolnego kościoła.
 3. Adwent to też czas, w którym chcemy pamiętać o potrzebujących. Możemy to uczynić przez zakup świec „Wigilijnego Dzieła Pomocy …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Apostolstwa Modlitwy. Podczas wszystkich Mszy Św. odmówimy: „Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa, Chrystusa Króla”. Po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie braterskie Apostolstwa Modlitwy w Sali O. Wasilewskiego. Serdecznie zapraszamy
 2. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 3. Odnowa w Duchu św. zaprasza we wtorek, 27 listopada, po Mszy Św. o godz. 18.00 na adorację i modlitwę wstawienniczą do …

Czytaj dalej »

 1. Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Św. zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 2. Nabożeństwo za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dziele o godz.12.00.
 3. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę do dolnego kościoła na Mszę Św. o godz. 19.00, a po niej w Sali O. Wasilewskiego zostanie wygłoszona konferencja o sakramencie bierzmowania, oraz w czwartek na …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00, a po niej zapraszamy na wieczór patriotyczny do Sali O. Wasilewskiego.
 2. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii, dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 3. Nabożeństwo za zmarłych bę­dzie odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dziele o godz. 12.00. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z nabożeństwem różańcowym. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę św., w niedzielę, 4 listopada, o godz. 16.00 do dolnego kościoła.
 3. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 19.00, będziemy się modlić w intencji zmarłych …

Czytaj dalej »