Ogłoszenia parafialne

  1. Decyzją ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, dnia 16 maja 2020 roku, o godzinie 11.00, nasz kościół zostanie podniesiony do rangi Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli. Będzie to czwarte sanktuarium Patrona Polski po Narodowym Sanktuarium w Warszawie, Strachocinie i Janowie Poleskim na Białorusi. Dzisiaj rozpoczynamy Triduum, przygotowujące nas do tej uroczystości, które prowadzi ks. Wiesław Hnatejko, zmartwychwstaniec, proboszcz kościoła Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu.
    W dniu dzisiejszym nauki są głoszone podczas wszystkich Mszy Św. w górnym kościele, a 4 i 5 maja o godzinie 8.00, 12.00 i 18.00. Triduum jest …

Czytaj dalej »

  1. Decyzją ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, dnia 16 maja 2020 roku, o godzinie 11.00, nasz kościół zostanie podniesiony do rangi Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli. Będzie to czwarte sanktuarium Patrona Polski po Narodowym Sanktuarium w Warszawie, Strachocinie i Janowie Poleskim na Białorusi. Uroczystość tę poprzedzi Triduum, które poprowadzi ks. Wiesław Hnatejko, zmartwychwstaniec, proboszcz kościoła Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu. Nauki odbędą się w niedzielę, 3 maja, podczas wszystkich Mszy Św., a 4 i 5 maja o godzinie 8.00, 12.00 i 18.00. Triduum będzie transmitowane on-line.
  2. Zapraszamy do odmawiania nowenny do …

Czytaj dalej »