Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna

22.04.2018 r.

1. Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas 7 SP oraz 2 i 3 gimnazjum, zapraszamy dzisiaj, o godz. 16.00 do dolnego kościoła. Po Mszy św. w Sali O. Wasilewskiego spotkanie organizacyjne dla kandydatów z klas 3 gimnazjum i ich rodziców.

2. Wspólnota Odnowy w Duchu Św., zaprasza ma Mszę św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienia w najbliższy wtorek, 24 kwietnia, o godz. 18.00.

3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Mszę św. w środę, 25 kwietnia, o godz.19.00 do dolnego kościoła. W czwartek, 26 kwietnia, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu („Trzy kwadranse”)
o godz. 19.00 do dolnego kościoła, a po adoracji w salkach dzielenie się słowem.

4. Spotkanie braterskie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się w przyszłą niedzielę, 29 kwietnia, po Mszy św. o godz. 8.00 w Sali O. Wasilewskiego.

5. Kurs dla narzeczonych prowadzony metodą Ruchu Spotkań Małżeńskich rozpocznie się w sobotę, 5 maja. Obejmuje on 5 sobotnich spotkań. Zajęcia odbywają się w godz. od 9.30 do 12.30. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.

6. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli organizuje w dniach od 1 do 5 maja pielgrzymkę, m.in. do Warszawy, Strachociny, Starej Wsi i na Jasną Górę. Koszt pielgrzymki 900 zł. od osoby. Szczegółowy program znajduje się na plakatach w przedsionku kościoła. Zapisy w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie dzisiaj, po Mszy św. godz. 17.00 w Sali O. Wasilewskiego.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

Od uroczystości św. Wojciecha BM, patrona Polski, rozpocznie się w Szczecinie cykl Mszy Świętych w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego według następującego programu: 24 kwietnia – parafia pw. św. Wojciecha BM, pl. Zwycięstwa, o godz. 18.00, 3 maja – parafia pw. Świętej Rodziny, ul. Królowej Korony Polskiej, o godz. 10.00, 8 maja – parafia pw. św. Stanisława BM, Os. Bukowe, o godz. 18.00, 16 maja – parafia pw. św. Andrzeja Boboli, ul. Pocztowa, o godz. 18.00.

2.W niedzielę, 29 kwietnia br., będziemy obchodzić 11. rocznicę śmierci śp. Ks. Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego, a we wtorek, 1 maja br., 8. rocznicę śmierci śp. Ks. Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego. W tych dniach zapraszamy na Msze Święte w intencji zmarłych Pasterzy Archidiecezji do Bazyliki Archikatedralnej o godz. 18.00, aby w modlitewnej i wdzięcznej pamięci zawierzać Miłosierdziu Bożemu zmarłych Arcybiskupów.”