Archiwum informacji

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adorację Najświętszego Sa­kra­­mentu roz­pocz­niemy bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa połączone z wyjaśnieniem intencji na miesiąc marzec o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy i wymiana tajemnic różańcowych w dolnym kościele o godz. 17.15.
 2. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzinami zapraszamy na Mszę Św. dzisiaj do dolnego kościoła na godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie kandydatów razem z ich najbliższymi.
 3. W najbliższą środę – zwaną Środą Popielcową – rozpoczynamy okres Wielkiego …

Czytaj dalej »

 1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, połączoną z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą, we wtorek, 26 lutego po Mszy Św. o godzinie 18.00 w górnym kościele.
 2. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę Św. w środę do dolnego kościoła o godz. 19.00, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła o 19.00.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza so­bota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca Msze Św. z nabożeństwem wynagradza­jącym NSPJ o godz. 8.00 i 18.00. Dodatkowa Msza Św. dla dzieci …

Czytaj dalej »

Obraz św. Andrzeja Boboli w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego w Kaliszu Wielkopolskim.

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

16 MARCA 2019 R.

 • godz. 17.30 – nieszpory.
 • godz. 18.00 – Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Św. Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej Parafii.

Po Mszy św. oddanie czci relikwiom św. Andrzeja Boboli.

Spotkanie członków i sympatyków OZ SKKAB-u (Sala O. Wasilewskiego).

Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną, wchodząc na stronę internetową parafii: [email protected]

Modlitwa za sprawujących władzę
Święty Andrzeju Bobolo!
Twój patronat nad Ojczyzną sprawujesz …

Czytaj dalej »

 1. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Św. w naszej parafii zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczoną na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. Rachunek za miesiąc styczeń wynosi 5.219 złotych.
 3. W najbliższy wtorek, 19 lutego, rozpocznie się kurs przygotowania dorosłych do sakramentu bierzmowania i będzie trwał do 2 kwietnia. Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Osoby, które …

Czytaj dalej »

 1. Msza Św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii, dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele. Na Mszy Św. poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
 2. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 11 lutego, o godz. 17.00. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kaplicy domowej.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem Różańcowym, rozpocznie się we piątek, 15 lutego, o godz. 19.00 w dolnym kościele. Cieszymy się z nowych osób, które dołączyły do grona „Jerychowego”. Serdecznie zapraszamy o zapisywanie się nowych …

Czytaj dalej »