Archiwum informacji

  1. Dzisiaj o godz. 19.00, rozpocznie się modlitwa Jerycha Różańcowego. Ze względu na obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego prosimy, aby w wyznaczonych godzinach odmówić różaniec w swoim domu.
  2. Od wczoraj za pośrednictwem Internetu możemy uczestniczyć w rekolekcjach „Pan nas nawiedzi” na podstawie Apokalipsy, które prowadzi ks. Jose Antonio Maniparambil, charyzmatyk, założyciel indyjskiej Akademii Biblijnej. Msza Św. i nauka rekolekcyjna dzisiaj i jutro o godz. 18.00. Adres do transmisji znajdziecie na naszej stronie internetowej i profilu parafialnym na Facebooku.
  3. Od jutra odwołujemy zaplanowane spotkania dla dzieci I Komunijnych oraz spotkania młodzieży i …

Czytaj dalej »

Apokalipsa - cykl spotkań rekolekcyjnych

Rekolekcje będą transmitowane na facebooku przez fanpage „Wspólnota Dom Baranka”. Aby nie przegapić relacji, zachęcamy do polubienia i śledzenia strony! https://www.facebook.com/DomBaranka

  1. Msza Św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii, zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiane jest po Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.00, natomiast dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00.
  3. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Gorąco zachęcamy parafian do licznego udziału w drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach oraz zyskiwania przywiązanego do nich odpustu zupełnego.
  4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Mszę …

Czytaj dalej »

Dom Baranka

Wspólnota Dom Baranka zaprasza na spotkania