Archiwum informacji

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI - 16 LIPCA 2019 R.

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

16 LIPCA 2019 R.

 • godz. 17.30 – nieszpory.
 • godz. 18.00 – Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Św. Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej Parafii.

Po Mszy św. oddanie czci relikwiom św. Andrzeja Boboli.

Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną, wchodząc na stronę internetową parafii: [email protected]

MODLITWA PRZEZ PRZYCZYNĘ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI
Święty Andrzeju Bobolo! Przez całe Twoje życie szukałeś woli Boga i zostałeś doprowadzony do celu, którym jest …

Czytaj dalej »

 1. Trwa „Oktawa Bożego Ciała”. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codzien­nie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.00 przez całą oktawę Bożego Ciała.
 2. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w środę o godz. 19.00 do dolnego kościoła na Mszę św.
 3. W najbliższy piątek, 28 czerwca zapraszamy wszystkich do udziału w szczecińskich obchodach Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta procesja eucharystyczna roz­pocznie się nieszporami w naszym kościele o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium NSPJ, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta odpustowa. Po  niej  …

Czytaj dalej »

 1. W środę, 19 czerwca, zapraszamy uczniów, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę Św. na zakończenie Roku Szkolnego.
 2. Dzisiaj comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na …

Czytaj dalej »

 1. Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zebrani na celebrowa­niu Eucharystii wspominamy dar Ducha Świętego udzielony Apo­stołom, początki Kościoła i jego misję względem wszystkich języków, ludów i narodów. Myślimy również o darach Ducha Świętego udzielonym nam w sakramentach Chrztu Św. i Bierzmowania i dziękujemy za nie Panu Bogu.
 2. W zeszłym tygodniu obchodziliśmy po raz dwunasty Święto Dziękczynienia, pod hasłem: „Dziękujemy za wielkich Pasterzy Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego”. Ofiary na rzecz ukończenia budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie można złożyć do skarbony znajdującej się pośrodku kościoła.
 3. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. 21 maja, w Poznaniu, nasz parafianin, Michał Armatys, przyjął święcenia prezbiteratu. Zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną ks. Michała dzisiaj o godz. 12.30. Po Mszy Św. odbędzie się piknik parafialny w „ogrodach jezuickich”. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 4. W …

Czytaj dalej »