Archiwum informacji

1. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episko­pat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św. Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieskiego i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edu­kacji i kultury; między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej mło­dzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Ofiary można składać do skarbony znajdującej się pośrodku kościoła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele …

Czytaj dalej »

  1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z nabożeństwem różańcowym. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w …

Czytaj dalej »

  1. Nasza Parafia wraz z I LO w Szczecinie, organizuje Archidiecezjalny konkurs pt: „Droga Stanisława Kostki do świętości”. Celem konkursu jest poznanie życia św. Stanisława Kostki, popularyzacja jego drogi do świętości i zachęcenie do naśladowania go. Szczegóły konkursu znajdują się na naszej stronie internetowej i profilu parafii na facebooku.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. Serdecznie zapraszamy katechetów naszej parafii na spotkanie w …

Czytaj dalej »

Kalendarz poświęcony prezentacji życia i dziejów kultu Św. Andrzeja Boboli ubogacone obrazami autorstwa Jana Molgi.

Oddział Zachodniopomorski Stowarzyszenia Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli wydał w tym roku dwa rodzaje kalendarzy: ścienny i biurkowy.

  • Pierwszy zawiera poezję o św. Andrzeju Boboli autorstwa Zofii Daszkiewicz z Węgrzca k. Krakowa oraz wybrane obrazy św. Andrzeja Boboli z różnych kościołów w Polsce.
  • Drugi kalendarz poświęcony jest prezentacji życia i dzieje kultu Św. Andrzeja Boboli ubogacone obrazami autorstwa Jana Molgi.

Kalendarze są do nabycia w zakrystii lub w przedsionku kościoła.