Archiwum informacji

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po wie­czor­nej Mszy św.,
    a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na ostatnią przed wakacjami  Mszę św. akademicką w środę, 20 czerwca, o godz.19.00 do dolnego kościoła oraz w czwartek, 21 czerwca, na adorację Najświętszego Sakramentu („3 kwadranse w ciszy”), o godz. 19.00 do dolnego kościoła. Po adoracji w salkach DA dzielenie się Słowem.

Duszpasterstwo organizuje wakacyjne rekolekcje wyjazdowe „Moje Westerplatte”, w dniach 23-28 lipca, w Trójmieście. Zapisy u duszpasterza. Szczegóły na  facebooku (czyt: fejsbuku) Duszpasterstwa.

  1. W myśl św. …

Czytaj dalej »

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

16 CZERWCA 2018 r.

  • godz. 17.30 nieszpory.
  • godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej Parafii.

Po Mszy św. oddanie czci relikwiom św. Andrzeja Boboli.
Spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach przed nabożeństwem lub wysyłając drogą elektroniczną wchodząc na stronę internetową parafii: [email protected]

1. W dniu wczorajszym odbył się w „ogrodach jezuickich“ festyn parafialny. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu, a zwłaszcza katechetom, wspólnocie WŻCH za niesamowite gofry, pracownikom parafialnym p. Maciejowi i Andrzejowi, świetlicy „Pod Aniołem”, p. Ryszardowi za oprawę muzyczną, p. Irenie i p. Marysi za pyszne kiełbaski, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli, wzięli udział i owocnie wykorzystali minione dni, za otwarte serca składamy wielkie i serdeczne „Bóg zapłać“.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o godz. 18.00.
3. …

Czytaj dalej »

  1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której odśpiewamy „Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa”. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. Dzisiaj w całej Ojczyźnie obchodzimy XI Święto Dziękczynienia za wyprowadzenia nas z niewoli do wolności. Ofiarę na dokończenie Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie można składać do skarbony, znajdującej się na środku kościoła,
  3. Trwa …

Czytaj dalej »

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Je­zusa, popularnie zwana Bożym Ciałem. Zachęcamy do udekorowa­nia naszych okien, balkonów i domów, dając w ten sposób świadectwo naszej wiary. Udział w procesji jest pu­blicznym wyznaniem, że Jezus jest wśród nas.

Msze św. będą odprawiane tylko w górnym kościele o godz.: 7, 8, 9.30, 11.00 i ok 13.00 (bezpośrednio po procesji), oraz o godz. 17.00 i 19.00. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy z naszego kościoła po Mszy św. o godz. 11.00 (ok. 11.40). Przejdziemy ulicami: Boh. Warszawy, 5-go Lipca, …

Czytaj dalej »