Archiwum informacji

 1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z nabożeństwem różańcowym. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę św., w niedzielę, 4 listopada, o godz. 16.00 do dolnego kościoła.
 3. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 19.00, będziemy się modlić w intencji zmarłych …

Czytaj dalej »

 1. W najbliższy czwartek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą sprawo­wane według porządku niedzielnego tylko w gór­nym kościele.
 2. Pierwszy czwartek miesiąca przypada w tym roku 1 listopada. O godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem relikwii św. Faustyny Kowalskiej. Podczas Mszy św. zostaną odczytane prośby i podziękowania zanoszone do Boga przez wstawiennictwo św. Faustyny, które można składać na kartkach, wyłożonych na stoliku z prasą katolicką lub przesłać drogą mailową, wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom świętej Apostołki Bożego Miłosierdzia.
 3. W …

Czytaj dalej »

 1. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św. w naszej parafii zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym kościele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę, 24 października, na Mszę św. o godz.19.00 do dolnego kościoła, a po niej do Sali O. Wasilewskiego na konferencję

Czytaj dalej »

UROCZYSTA MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ MSZĘ ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY O GODZ. 17.00.

PO MSZY ŚW. W SALI O. WASILEWSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ WIECZÓR PATRIOTYCZNY.

16 LISTOPADA 2018 R.
NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

 • 17.30 – nieszpory.
 • 18.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Św. Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej Parafii.

Po Mszy św. oddanie czci relikwiom św. Andrzeja Boboli.
Spotkanie członków i sympatyków OZ SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną, …

Czytaj dalej »

1. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episko­pat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św. Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieskiego i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edu­kacji i kultury; między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej mło­dzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Ofiary można składać do skarbony znajdującej się pośrodku kościoła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele …

Czytaj dalej »