Archiwum informacji

 1. Jeszcze raz z serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do piękne­go i dobrego przeżycia naszej parafialnej Uroczystości Bożego Ciała, tygodnia Eucharystycznego z procesją oraz Uroczystości Najświęt­szego Serca Pana Jezusa. Serdecznie dziękujemy i składamy z serca pły­nące „Bóg zapłać”. Niech Jezus Chrystus Wam błogosławi w każdej chwili życia.
 2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na prace remontowo-re­nowacyjne w naszej świąt.
 3. Jak zapowiadaliśmy przed tygodniem młodzież zbiera dzisiaj ofiary do pu­szek przeznaczone na sierociniec w Ugandzie. Za wszystkie ofiary skła­damy serdeczne Bóg zapłać..
 4. Czerwiec to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. …

Czytaj dalej »

 1. Wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i dobrego przeżycia naszej parafialnej Uroczystości Bożego Ciała, serdecznie dziękujemy i składamy z serca płynące „Bóg zapłać”, w Waszych intencjach będziemy się modlili w czwartek (14.06) podczas Mszy Św. o godz. 18.oo.
 2. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe w naszym ko­ściele. Za Wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Czerwiec to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabo­żeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 18.3o, a w nie­dzielę o godz. 18.oo.
 4. Zachowujemy zwyczaj nabożeństw czerwcowych z Procesją Euchary­styczną wokół …

Czytaj dalej »

1. Dzisiaj w Kościele radujemy się uroczystością Trójcy Przenajświętszej. Ten dzień obchodzimy jako Dzień Dziękczynienia. Chcemy przez to uczyć się postawy wdzięczności dla Opatrzności Bożej za troskliwą opiekę nad nami. Budowę Świątyni Opatrzności w War­szawie możemy wesprzeć składając ofiarę do puszek w kruchcie kościoła.

2. Dzisiaj podczas Sumy (o godz. 12.30) grupa dzieci z OSM I st. Przyjmie po raz pierwszy Komunię Św. Część ławek z pierwszych rzędów będzie zare­zerwowana dla dzieci – przepraszamy, a o godz. 14.30 Msza Św. Roczni­cowa dzieci, które rok temu przyjęły po raz pierwszy Komunię …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj w Kościele radujemy się uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się wspólnie o światło i moc Ducha Świętego dla nas wszystkich – zwłaszcza dla młodzieży, która przystąpiła wczoraj do sakramentu bierzmowania.
 2. Również dzisiaj Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz kończy wymaganą przez prawo kanoniczne wizytację naszej parafii. Na zakończenie Ks. Biskup będzie przewodniczył uroczystej Mszy św. w intencji parafii o godz. 12.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Jutro – drugi dzień Zielonych Świątek –  uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – patronki naszej Archidiecezji. Maryja trwała z Apostołami na modlitwie przygotowującej …

Czytaj dalej »

1.  Dzisiaj  (20 maja) Msza Św. dla kandydatów do Bierz mowania i ich rodzin o godz. 16.oo w dolnym kościele. Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz  w sobotę 26 maja o godz. 16.30. Młodzież przygotowuje się nowenną codziennie o godz. 19.oo. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji tej młodzieży

2.  W ramach parafialnych uroczystości ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy na przedstawienie pt.:  „Św. Andrzej Bobola  –  Będę jej głównym patronem”, które odbędzie się dzisiaj o godzinie 18,00 w dolnym kościele. Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci z Ogólnokształcącej …

Czytaj dalej »